Krepšelis0prekių

Cart

Pre-Black Friday Sale : Up to 65% Off | Use code "BLACK"

Offer Expires in

  • 00
  • 00
  • 00
  • 00
0
0
Krepšelis0prekių

Cart

TitulinisParduotuvėTalpos-DrewmetDrewMet akumuliacinė talpa su sanitariniu gyvatuku DMI 200-2000L

Aprašymas

 

Techniniai duomenys2003005008001000
Aukštismm10721122163517441991
Skersmuo be izoliacijosmm500600650790790
Skersmuo su izoliacijamm660760810950950
Talpal179268477734896
Nerūdijančio plieno gyvatuko talpal11.516.523.53945
Nerūdijančio plieno gyvatuko ilgism1418304046
Nerūdijančio plieno karšto vandens gyvatuko plotas22.73.55.87.89
Šilumokaičip darbinis slėgisbar6
Leistinas slėgisbar3