1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 

 

Granulinės krosnelės šiandien yra laikomos bene vienu ekologiškiausių šildymo būdų tiek gyvenamiesiems namams, tiek butams apšildyti. Be to, šildant patalpas granulinėmis krosnelėmis, sutaupysite, kadangi naudojamas kuras yra kur kas pigesnis nei dujos ar malkos. 

Gamtai nekenkianti granulinių krosnelių šildymo technologija gali būti apibūdinta keliais žodžiais – tai patikimumas, ekologija bei taupumas. Viso šildymo proceso metu naudodamos tik natūralų kurą, granulinės krosnelės atitinka aukštus ekologiškumo kriterijus, todėl laikomos pranašesnėmis už kitas kietojo kuro krosneles arba židinius. 

Kūrenimo metu į granulines krosneles dedamos medžio granulės. Nedidelio (nuo 5 iki 20 mm) diametro, pailgos formos supresuotos medienos pjuvenos pasižymi ypatingai mažu drėgmės lygiu, todėl puikiai dega ir išskiria didelius šilumos kiekius. Šių granulių gamybos procese atsisakoma įvairių priemaišų tokių, kaip lakas, klijai ir pan., taigi supresuota mediena yra gryna ir ekologiškai švari. Taip pat granulinėms krosnelėms naudojamas kuras – patogus sandėliuoti. Medienos granulės pakuojamos į gana nedidelius, tvirtus maišus, todėl, net ir kraunant juos vieną ant kito, aplink išlaikysite tvarką, išvengsite dulkių ar purvo. 

Granulinės šildymo krosnelės pagal savo veikimo principą yra skirstomos į tris kategorijas:

Granulinių krosnelių privalumai:

  • Įsijungimas tam tikru laiko intervalu;
  • Galimi nustatymai šildyti iki tam tikros temperatūros;
  • Veikia tyliai;
  • Neišdegina patalpų oro;
  • Bunkerio talpos užtenka parai ir daugiau;
  • Ir t.t.

Granulinėmis krosnelėmis šildyti galima įvairių dydžių patalpas, o pats procesas – visai paprastas. Net ir didžiausiame name pakeitus tradicinį centrinį šildymą, jausis maloni šiluma. Šios krosnelės gali būti jungiamos prie radiatorių sistemos, o tai garantuoja sklandų karšto vandens išvedžiojimą po visus kambarius. Įjungti šią šildymo sistemą – nesunku, o esant poreikiui, krosnelės gali būti programuojamos įvairiais intervalais. Toks automatinis veikimas kurį laiką nereikalauja jokio žmogaus dėmesio.

Kitas svarbus aspektas yra granulinių krosnelių pajungimas. Jo nereikia planuoti iš anksto, tad net ir sugalvojus keisti elektrinį ar dujinį šildymo būdą, tai lengvai ir greitai galėsite pakeisti į jaukų ir ekonomišką granulinį šildymą.

Supresuotomis medžio drožlėmis kūrenamų granulinių krosnelių kaina svyruoja nuo 1318 iki 3497 eurų. Kiekvieną užsakymą perskaičiuojame ir suplanuojame pagal individualius klientų poreikius. Atsižvelgiame į šildymo krosnelės montavimo poreikį bei galimybes. Visuomet pirkėjams pritaikysime priimtiniausią kainą, o tiems, kurie negali krosnelės įsigyti iš karto, suteikiame galimybę pirkti išsimokėtinai.

Esame įsikūrę Vilniuje. Pagal individualų užsakymą granulines krosneles ir kitą šildymo įrangą montuojame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose. 

Siūlomos granulinės krosnelės

 

Krosnelės šildančios ortakiais

Krosnelės šildančios vandenį

Konvekcinės krosnelės

 

Visos krosnelės

SmartFire12 granulinė krosnelė su vandens kontūru

Plačiau

Hidrocopper 16 granulinės krosnelės

Plačiau

Hidrocopper 24 granulinės krosnelės

Plačiau

Dubai granulinės ortakinės krosnelės

Plačiau

Ibiza granulinės ortakinės krosnelės

Plačiau

Venecia granulinės ortakinės krosnelės

Plačiau

Kiev granulinės ortakinės krosnelės

Plačiau

Oslo granulinės ortakinės krosnelės

Plačiau

Boston granulinės ortakinės krosnelės

Plačiau

Milan granulinės ortakinės krosnelės

Plačiau

Costa granulinė krosnelė

Plačiau

Paris granulinė krosnelė

Plačiau

London granulinė krosnelė

Plačiau

Tokio granulinė krosnelė

Plačiau

Basic granulinė krosnelė

Plačiau

Bolonia granulinė krosnelė

Plačiau

Moon granulinė krosnelė

Plačiau

Vigo II granulinė krosnelė

Plačiau

 

Norėdami gauti daugiau informacijos ar siekdami pasitarti kitais šildymo įrangos klausimais, maloniai prašome kreiptis nurodytais kontaktais.Kontaktai