1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Granulės – paprastai sandėliuojama, švari, ekonomiška ir praktiška kuro rūšis, tad nenuostabu, kad granuliniai šildymo katilai yra sparčiai populiarėjantys produktai. Dėka savo paprastumo, patogumo ir prieinamos kainos vis dažniau ir dažniau pasirenkami mūsų klientų.

Granuliniai šildymo katilai pritaikyti kūrenti vienos rūšies kurą, tačiau turi daug ekonomiškų ir praktiškų funkcijų:

  • suteikia galimybę katilui pačiam valyti šilumokaitį (taip palaikomas aukštas granulinio šildymo katilo naudingumas);
  • automatiniu būdu išvalo degiklį (automatiškai judinamas ardynas);
  • dozuoja kurą;
  • turi automatinio uždegimo funkciją;
  • ir t.t.

Siūlome, tik aukščiausius reikalavimus atitinkančius, bei aukštesnės kokybės granulinius šildymo katilus. Mūsų siūlomi gaminiai yra pelnę aukščiausią įvertinimą (5) emisijų klasėje.

Granulinių šildymo katilų kainos svyruoja nuo 2520 iki 3450 eurų. Kiekvieną užsakymą perskaičiuojame ir suplanuojame individualiai, atsižvelgdami į granulinio katilo montavimo poreikį ir galimybes. Klientui pritaikome priimtiniausią kainą. Galime pasiūlyti galimybę pirkti išsimokėtinai. Pagal individualų užsakymą katilus montuojame tiek Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tiek kituose Lietuvos miestuose.

Siūlomi granuliniai katilai

 

Granulinis katilas SmartFire

Granulinis katilas SmartFire 11

SmartFire 11 su pildymu iš gretimos talpos

Granulinis katilas Pellet Focus

 

Domina granuliniai katilai? Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomą produkciją ar siekdami pasitarti kitais šildymo įrangos klausimais, maloniai prašome kreiptis nurodytais kontaktais.Kontaktai